CREDO REAL, s.r.o.
Adresa:
Luční 375/3, 664 48 Moravany u Brna
Telefon a fax: +420 549 250 248
E-mail: info@credoreal.cz
Web: www.credoreal.cz

NABÍDKA PRODEJE CHATY SE ZAHRADOU V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ, CP 550M2, BRNO – ŽEBĚTÍN

Lokalita:

Brno-město

Cena:

950 000 CZK

Typ nabídky:

prodej

Energetická náročnost:

G - mimořádně nehospodárná

Výměra:

550 m2

Stav:


Popis:

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící chatu s číslem evidenčním, stojící na vlastním pozemku se zahradou o CP 550m2 ve vyhledávané městské části Brno – Žebětín, v krásném prostředí přímo u lesa.

 

Dostupnost z centra Brna je velmi dobrá jak vlastním vozem, tak i městskou hromadnou dopravou (MHD). Zastávka MHD je od chaty vzdálena necelých 400 m.

Nemovitost je velmi dobře přístupná. Nachází se na okraji obce, přímo u lesa v horní okrajové části původní chatové oblasti. V současné době je zde většina objektů původních chat přestavěna na rodinné domy nebo menší objekty k bydlení. Vlastní pozemek je mírně svažitý, zcela oplocený s menší osobní brankou a kovovou bránou pro vjezd osobního vozidla přímo na pozemek. Příjezdová cesta je státní a není v koncovém úseku (cca 200 m) podél lesa zpevněná. Pozice přímo u lesa vybízí k procházkám, houbaření a dalším aktivitám v přírodě.

Celková plocha pozemku činí 550 m2, z toho je zastavěná plocha 17 m2, zahrada tvoří 533 m2. Užitná plocha chaty je cca 50 m2. Chata má vlastní číslo evidenční, je tedy možné ji případně přestavět/upravit k trvalému bydlení a zřídit si trvalé bydliště.

Popis:

Objekt je celkově v dobrém technickém stavu, dispozičně řešen jako jednopodlažní s venkovní terasou, částečně podsklepený s podkrovním prostorem, určeným pro spaní. Chata je dřevěná se zděným základem a sedlovou střechou s plechovou krytinou. Vnitřní části jsou obloženy dřevem, venkovní obložení je také dřevěné, podlahy jsou dřevěné v kombinaci s kvalitní kameninovou dlažbou. Některá okna jsou vybavena dřevěnými okenicemi. K objektu patří také další dřevěná zahradní chatka s rovnou střechou na zděném základu, která se nachází v těsné blízkosti hlavního objektu.

Dispozice:

Chata má dva vstupy, jeden přední s výstupem na venkovní terasu pro posezení a druhý v zadní čísti objektu. Tento zadní vstup má zádveří, ze kterého vede vstup do chaty, kde se nachází malá chodbička s průchodem do kuchyňského koutu a dalším průchodem do obývací části, kde se mimo jiné nachází otevřený krb, sloužící k vytápění chaty. Z obývací části je hned u vstupu také průchod do podkroví, kam vede dřevěný žebřík. V obývací části se nachází již zmíněný prosklený výstup francouzským oknem na venkovní terasu, pod kterou se nachází malý sklep.

Co se týče inženýrských sítí (IS), objekt je napojen přípojkou na elektřinu (230/380 V). Chata je vybavena elektrickými rozvody v mědi, zásuvky a osvětlením. Voda ani plyn nejsou k dispozici.  Využívá se dešťová voda zachycená okapním systémem ze střešní plochy. Vzhledem k tomu, že některé okolní pozemky mají vlastní studnu, je předpoklad možnosti zřídit vlastní studny.

Uvolnění je možné ihned, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku prosím mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 950.000,-Kč

Vyřizuje: Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853


Kontakt:

Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853


Pohledy: