CREDO REAL, s.r.o.
Adresa:
Luční 375/3, 664 48 Moravany u Brna
Telefon a fax: +420 549 250 248
E-mail: info@credoreal.cz
Web: www.credoreal.cz

PRODEJ RD/CHALUPY 2+1, CP 330m2 MĚSTYS DRNHOLEC, OKR. BŘECLAV

Lokalita:

Břeclav

Cena:

555 000 CZK

Typ nabídky:

prodej

Energetická náročnost:

G - mimořádně nehospodárná

Výměra:

330 m2

Stav:


Popis:

Toužíte uniknout od neustálého shonu ve městě? Láká Vás bydlení či chalupaření v malebné přírodě Pálavských vrchů?

 

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům/chalupu o dispozici 2+1 s uzavřeným dvorem, na vlastním pozemku o CP 330 m2, v městysu Drnholec, okr Břeclav, vzdáleném pouhých 12 km od Mikulova (u Horní Mušovské nádrže), v Mikulovské vinařské podoblasti, kterou vede vyhledávaná, 285km dlouhá Moravská vinařská stezka.

 

Nemovitost se nachází v klidné ulici, na velmi pěkném místě s uzavřeným dvorem, zajišťujícím maximální soukromí při trávení volného času odpočinkem a relaxací např. posezením u dobrého vínka s rodinou či přáteli.

Dům, jak k trvalému bydlení, tak k využívání jako chalupa je vhodný k rekonstrukci. Budoucím majitelům se tak nabízí možnost vybudování vysněného bydlení podle vlastních představ.

 

Celková zastavěná plocha a nádvoří je 330 m2.  

 

Dispozice domu:

Po vchodu do domu se ocitáme v chodbě, ze které jsou vstupy do všech místností. Vpravo za vchodovými dveřmi je obývací pokoj, jenž tvoří dominantu domu. Vlevo za vchodem je ložnice. Na konci chodby vpravo je vchod do prostorné kuchyně, za kterou se nachází komora. Na konci chodby vlevo je koupelna. Na zahradě, která je celá obehnána cihlovou zdí se nachází dva stavební objekty, jež dříve sloužily jako chlívek, kurník a sklad. Zahrada nebyla původními vlastníky využívána. 

Nabízí se i možnost dům zbourat a místo využít jako stavební parcelu pro výstavbu vašeho vysněného domova.

Drnholec patří spolu s dalšími třiceti obcemi do Mikulovské vinařské podoblasti, ležící na jedněch z nejteplejších míst jižní Moravy a České republiky vůbec. Daří se

zde hlavně odrůdám jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Chardonnay, Muškát Ottonel, Svatovavřinecké nebo Frankovka.

Drnholcem prochází Moravská vinná stezka, kterou mohou využít milovníci cyklistiky. 

 

Známé Drnholecké vinobraní s 20-ti otevřenými sklepy místních vinařů s historickým průvodem s knížetem a kněžnou z Náměstí k hospodáři a kolem všech zúčastněných otevřených sklepů můžete zažít v novém domově už letos!

 

V nejbližším okolí se nachází Novomlýnské nádrže, Chráněná krajinná oblast Pálava, Aqualand Moravia a kousek za hranicemi lázně v Laa an der Thaya.

Z Brna trvá cesta cca 30 minut.

 

Dům je volný ihned, klíče máme v RK.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

                             

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedeným čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

 

Cena:  555.000,-Kč

Vyřizuje: Michaela Šopík Macková, telefon: 602 583 853


Kontakt:

Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853


Pohledy: