CREDO REAL, s.r.o.
Adresa:
Luční 375/3, 664 48 Moravany u Brna
Telefon a fax: +420 549 250 248
E-mail: info@credoreal.cz
Web: www.credoreal.cz

NABÍDKA PRONÁJMU ZAŘÍZENÉ RESTAURACE, BRNO-ŘEČKOVICE

Lokalita:

Brno-město

Cena:

40 000 CZK

Typ nabídky:

pronajem

Energetická náročnost:

G - mimořádně nehospodárná

Výměra:

550 m2

Stav:


Popis:

Nabízíme Vám k pronájmu pěknou, zařízenou restauraci s kapacitou cca 80 osob, se zázemím, vybavenou kuchyní, výčepem, barem, sociálním zařízením, WC, skladem a k využití také chladící místnost. Objekt je vybaven funkční vzduchotechnikou a centrálním plynovým vytápěním. K dispozici je dobře obslužná zásobovací rampa se vstupem do zázemí vlastního provozu.

Restaurace je vybavena stylovým, dřevěným nábytkem, LCD televizí, výčepní pult je osazen pěti kohouty. Pod pultem je chladící zařízení. Dále jsou zde k dispozici dva samostatné salónky. Jeden ze salónků dříve sloužil jako šipková herna nyní je vhodný jako prostor pro pořádání soukromých akcí např. promoce, oslava narozenin, menší svatby apod.  

Prostor je vybavena samostatným hlavním vstupem do restaurace přímo z chodníku a ze zadní strany služebním vstupem pro personál. V letním období je možnost využít velkou zahrádku s kapacitou více než 60 osob, kde se nachází zděný gril a udírna, která provoní celé okolí. Kuchyně je vybavená pěti průmyslovými, plynovými hořáky, elektrickým grilem, konvektomatem, průmyslovou myčkou, lednicemi, nářezákem, digitální váhou, nerezovými pulty, nad celým varným prostorem je nainstalovaná výkonná digestoř.  

Suterénní prostory slouží jako šatna, toaleta a sprcha pro personál, dále se zde nachází velký pivní sklad, který lze po zapnutí využít i jako velký chladící box.

Celková plocha restaurace je cca 550 m2.

Objekt svoji jedinečnou polohou, výbornou dostupností a skutečností, že v okolí se nacházejí jak velké panelové domy, tak velké množství rodinných domů, nabízí velkou příležitost k úspěšnému podnikání v gastronomii.

IS – k dispozici elektřina 230/380 V, voda, plyn, kanalizace

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 40.000,- Kč měsíčně

Vyřizuje: Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853

 


Kontakt:

Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853


Pohledy: