Již od roku 1999
Česky   česky    English   english    по-русски   по-русски


Telefon: +420 549 250 248

Dnes je neděle 25.02.2018, 02:46:40
Svátek má Liliana

MAKLÉŘ
ROKU 2017

MARCELA ELŠÍKOVÁ

CHCETE-LI PRODAT, ČI PRONAJMOUT NEMOVITOST, VOLEJTE 
NA:
774 88 34 92


Realitní zpravodaj

Jsou byty opravdu dražší, než před deseti lety?

21.2.2018 - Plánujete pořízení bytu a váháte, zdali jej koupit nyní, nebo raději ještě počkat? Pokud jste poslední dva roky doufali, že ceny začnou klesat, musíme vás zklamat. Nejnižší ceny za posledních deset let byly v letech 2013 a 2014. Od té doby neustále rostou.


Hlavní město v minulém roce neobhájilo pozici lídra bytové výstavby

19.2.2018 - Předpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec příznivá.


Nemovitosti na Ostravsku stále zdražují

13.2.2018 - Ještě na jaře roku 2008 rostly ceny nemovitostí takovým tempem až se zdálo, že je nic nezastaví. O pár měsíců později bylo ovšem vše jinak. Ekonomická recese, jejíž začátek se datuje na září roku 2008, růst cen nemovitostí nejenže zastavila, ale během let 2009-2014 spustila velké zlevňování.


Zdražování bytů v Praze stále pokračuje

6.2.2018 - Cenový růst na pražském realitním trhu nepolevuje, spíše naopak. Průměrná cena prodaného bytu vzrostla na 6,4 milionu korun, což znamená meziroční nárůst o 1,5 milionu korun. Na konci roku 2016 totiž dosahovala průměrná cena prodaného byt 4,9 milionu korun.


Období extrémně levných hypoték je konce

5.2.2018 - Vysokou poptávku po vlastnickém bydlení zatím nezmrazila strmě rostoucí cena nemovitostí ani přísnější pravidla pro poskytování hypoték. To se však může velmi rychle změnit.


Profil společnosti

PROFESIONÁLNÍ REALITNÍ, PORADENSKÉ A FINANČNÍ SLUŽBY
REALITNÍ KANCELÁŘE CREDO REAL S.R.O. 

 

PROČ SI VYBRAT NAŠÍ REALITNÍ KANCELÁŘ A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NAVÍC NEŽ OSTATNÍ SPOLEČNOSTI?

POKUD UVAŽUJETE O PRODEJI ČI PRONÁJMU VAŠÍ NEMOVITOSTI, 
ZCELA ZDARMA S VÁMI ZKONZULTUJEME VÁŠ PRODEJ ČI PRONÁJEM
A ZCELA ZDARMA VÁM POMŮŽEME URČIT TU SPRÁVNOU CENU.

V PŘÍPADĚ, ŽE ZVOLÍTE NÁSLEDNĚ PŘI PRODEJI NEBO PRONÁJMU
NAŠI KANCELÁŘ, VEŠKERÉ SLUŽBY JSOU PRO VÁS JAKO NABÍZEJÍCÍ STRANU TAKTÉŽ ZDARMA!

NAŠI REALITNÍ MAKLÉŘI JSOU CERTIFIKOVANÍ ODBORNÍCI POHYBUJÍCÍ SE NA REALTINÍM TRHU NĚKOLIK LET.

NEVÁHEJTE NÁS PROTO KONTAKTOVAT!


Co v oblasti poskytovaných realitních služeb nabízíme?

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí - v naší nabídce jsou všechny typy nemovitostí, jako nájemní i rodinné domy, chalupy, byty v osobním vlastnictví, družstevní, nájemní a obecní byty, půdní nástavby, pozemky – stavební, komerční, zahrady, polnosti, vinice, lesy, ovocné sady i vodní plochy.

Dále nabízíme komerční a obchodní prostory, sklady, kanceláře a nebytové prostory, výrobní a průmyslové areály i komplexy, rekreační a sportovní zařízení, hotely, penziony, horské chaty a nespočet dalších zajímavých nemovitostí.

Zabýváme se také úspěšně novou výstavbou zejména bytových a rodinných domů, pro své finanční partnery a developery zpracováváme kompletní projekty výstavby a to od vytipování vhodných pozemků a jejich výkupů, změnu územního plánu, až po stavební řízení a následnou realizaci výstavby.

Velkou předností našich společností je úzká spolupráce s ostatními realitními kancelářemi po celé republice, kde využíváme široké nabídky i poptávky a tím rychleji řešíme požadavky našich klientů a konkrétních zakázek.

Mimo jiné zajišťujeme odhad ceny nemovitostí pro dědická řízení, potřebný pro uzavření dědictví u notáře.

V oblasti poskytovaných poradenských a finančních služeb nabízíme:

  • Komplexní poradenskou činnost v rámci nákupu a prodeje nemovitostí, znalecké oceňování nemovitostí, poradenskou činnost v oblasti daňové i finanční.

  • Veškeré úkony spojené s řízením na Českém úřadu zeměměřičském a katastrálním (tzv. Katastru nemovitostí ČR), jako jsou vklady vlastnického práva, vklady zástavního práva, výmazy břemen, vklady zápisem apod.

  • Právní a notářské služby, úschovy financí u naší realitní kanceláře, samozřejmostí je případné zajištění notářské úschovy. Úzce spolupracujeme již od roku 1998 s několika advokátními kancelářemi, které nám pomáhají zajistit kvalitní právní servis pro naše klienty a obchodní partnery.

  • Projekční činnost, statické posudky, návrhy interiérů i exteriérů, zde využíváme vlastního architekta.

  • Zajišťujeme komplexní finanční servis, zajištění hypotečních úvěrů a stavebních spoření, kde využíváme dlouholetých zkušeností a spolupráce s bankovními domy a finančními institucemi, které nabízí tyto finanční produkty.

  • Vyřizování pozůstalostí, exekucí, exekučních příkazů k prodeji a následný výkup nemovitostí.

 

Údaje o společnosti

 

CREDO REAL s.r.o.

Luční 3, 664 48  Moravany u Brna

Společnost CREDO REAL byla založena v roce 1999 a je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 35723.


IČ: 255 82 836