Již od roku 1999
Česky   česky    English   english    по-русски   по-русски


Telefon: +420 549 250 248

Dnes je neděle 25.02.2018, 02:47:28
Svátek má Liliana

MAKLÉŘ
ROKU 2017

MARCELA ELŠÍKOVÁ

CHCETE-LI PRODAT, ČI PRONAJMOUT NEMOVITOST, VOLEJTE 
NA:
774 88 34 92


Realitní zpravodaj

Jsou byty opravdu dražší, než před deseti lety?

21.2.2018 - Plánujete pořízení bytu a váháte, zdali jej koupit nyní, nebo raději ještě počkat? Pokud jste poslední dva roky doufali, že ceny začnou klesat, musíme vás zklamat. Nejnižší ceny za posledních deset let byly v letech 2013 a 2014. Od té doby neustále rostou.


Hlavní město v minulém roce neobhájilo pozici lídra bytové výstavby

19.2.2018 - Předpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec příznivá.


Nemovitosti na Ostravsku stále zdražují

13.2.2018 - Ještě na jaře roku 2008 rostly ceny nemovitostí takovým tempem až se zdálo, že je nic nezastaví. O pár měsíců později bylo ovšem vše jinak. Ekonomická recese, jejíž začátek se datuje na září roku 2008, růst cen nemovitostí nejenže zastavila, ale během let 2009-2014 spustila velké zlevňování.


Zdražování bytů v Praze stále pokračuje

6.2.2018 - Cenový růst na pražském realitním trhu nepolevuje, spíše naopak. Průměrná cena prodaného bytu vzrostla na 6,4 milionu korun, což znamená meziroční nárůst o 1,5 milionu korun. Na konci roku 2016 totiž dosahovala průměrná cena prodaného byt 4,9 milionu korun.


Období extrémně levných hypoték je konce

5.2.2018 - Vysokou poptávku po vlastnickém bydlení zatím nezmrazila strmě rostoucí cena nemovitostí ani přísnější pravidla pro poskytování hypoték. To se však může velmi rychle změnit.


O nás

Vítejte na našich webových stránkách!


 Jsme realitní a developerská společnost, která pro Vás zajišťuje profesionální služby a komplexní servis na trhu realit již od roku 1999. Naše společnost je řádným členem Asociace realitních kanceláří a je dlouhodobě pojištěna proti úpadku.

Naši makléři jsou neustále profesionálně školení a certifikováni na odbornou způsobilost, ale také na to, aby k zákazníkům přistupovali osobitým a indiviuálním přistupem, a to proto, aby každý klient nebyl spokojený pouze během celého obchodu, ale zejména, aby se k nám rád a stále vracel.

Zprostředkujeme Vám bezpečný nákup, prodej i pronájem všech druhů nemovitostí.

V naší nabídce naleznete všechny typy nemovitostí, jako družstevní byty, byty v osobním vlastnictví, nájemní, ale i obecní, dále půdní nástavby, nájemní i rodinné domy, chalupy,pozemky - stavební, komerční , zahrady, pole, lesy, vinice, ovocené sady..

Dále nabízíme komerční a obchodní prostory, nebytové prostory, kanceláře, sklady, hotely, penziony, horské chaty, průmyslové a výrobní areály a komplety a spoustu jiných zajímavých nemovitostí.

Zajišťujeme také novou výstavbou zejména bytových a rodinných domů. Pro své partnery zpracováváme kompletní projekty výstavby a to od vytipování vhodných pozemků a jejich výkupů, změnu územního plánu, až po stavební řízení a následnou realizaci výstavby.

Jako jedna z mála společností úzce spolupracujeme s ostatními realitními kancelářemi po celé republice a proto jsme schopni rychleji řešit požadavky našich klientů.

Provádíme výkupy bytů, rodinných domů, chat a pozemků.

V případě Vašeho zájmu při koupi nemovitosti, jsme připraveni pomoci s výběrem vhodného bankovního produktu – hypotéky, půjčky, úvěru nebo stavebního spoření. V této oblasti úzce spolupracujeme s našimi finančními partnery.

V rámci našich služeb poskytujeme komplexní právní servis, odborné znalecké posudky a samozřejmě zajišťujeme veškeré úkony na příslušném pracovišti ČÚZK (Katastru nemovitostí).

Pro prodávající také zprostředkujeme vyhotovení průkazu energetické náročnosti, které jsou od ledna 2013 zapotřebí při prodeji některých nemovitostí.

Při stavbě nebo rekonstrukci objektu poskytujeme projekční činnost a zajišťujeme další práce a služby dle vašich potřeb.

Zajišťujeme a provádíme správu a údržbu nemovitostí. Poskytujeme finanční, ekonomické a investiční poradenství. Nabízíme také poradenství podnikatelské a organizační.

Ceny našich služeb jsou zcela standardní a odpovídají realitnímu trhu v České republice. U zakázek většího rozsahu a nemovitostí s vyšší hodnotou, řešíme provizi po osobním jednání zcela individuálně. Nabízející klienti mají naše služby zdarma!

VAŠE CREDO REAL s.r.o.