Již od roku 1999
Česky   česky    English   english    по-русски   по-русски


Telefon: +420 549 250 248

Dnes je neděle 25.02.2018, 02:41:45
Svátek má Liliana

MAKLÉŘ
ROKU 2017

MARCELA ELŠÍKOVÁ

CHCETE-LI PRODAT, ČI PRONAJMOUT NEMOVITOST, VOLEJTE 
NA:
774 88 34 92


Realitní zpravodaj

Jsou byty opravdu dražší, než před deseti lety?

21.2.2018 - Plánujete pořízení bytu a váháte, zdali jej koupit nyní, nebo raději ještě počkat? Pokud jste poslední dva roky doufali, že ceny začnou klesat, musíme vás zklamat. Nejnižší ceny za posledních deset let byly v letech 2013 a 2014. Od té doby neustále rostou.


Hlavní město v minulém roce neobhájilo pozici lídra bytové výstavby

19.2.2018 - Předpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec příznivá.


Nemovitosti na Ostravsku stále zdražují

13.2.2018 - Ještě na jaře roku 2008 rostly ceny nemovitostí takovým tempem až se zdálo, že je nic nezastaví. O pár měsíců později bylo ovšem vše jinak. Ekonomická recese, jejíž začátek se datuje na září roku 2008, růst cen nemovitostí nejenže zastavila, ale během let 2009-2014 spustila velké zlevňování.


Zdražování bytů v Praze stále pokračuje

6.2.2018 - Cenový růst na pražském realitním trhu nepolevuje, spíše naopak. Průměrná cena prodaného bytu vzrostla na 6,4 milionu korun, což znamená meziroční nárůst o 1,5 milionu korun. Na konci roku 2016 totiž dosahovala průměrná cena prodaného byt 4,9 milionu korun.


Období extrémně levných hypoték je konce

5.2.2018 - Vysokou poptávku po vlastnickém bydlení zatím nezmrazila strmě rostoucí cena nemovitostí ani přísnější pravidla pro poskytování hypoték. To se však může velmi rychle změnit.


NABÍDKA PRODEJE CHATY SE ZAHRADOU V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ, CP 550M2, BRNO – ŽEBĚTÍN

Lokalita: Brno-město, Žebětín

Cena: 950 000 CZK

Typ nabídky: prodej

Energetická náročnost: G - mimořádně nehospodárná

Výměra: 550 m2

Podrobný popis nabídky

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící chatu s číslem evidenčním, stojící na vlastním pozemku se zahradou o CP 550m2 ve vyhledávané městské části Brno – Žebětín, v krásném prostředí přímo u lesa.

 

Dostupnost z centra Brna je velmi dobrá jak vlastním vozem, tak i městskou hromadnou dopravou (MHD). Zastávka MHD je od chaty vzdálena necelých 400 m.

Nemovitost je velmi dobře přístupná. Nachází se na okraji obce, přímo u lesa v horní okrajové části původní chatové oblasti. V současné době je zde většina objektů původních chat přestavěna na rodinné domy nebo menší objekty k bydlení. Vlastní pozemek je mírně svažitý, zcela oplocený s menší osobní brankou a kovovou bránou pro vjezd osobního vozidla přímo na pozemek. Příjezdová cesta je státní a není v koncovém úseku (cca 200 m) podél lesa zpevněná. Pozice přímo u lesa vybízí k procházkám, houbaření a dalším aktivitám v přírodě.

Celková plocha pozemku činí 550 m2, z toho je zastavěná plocha 17 m2, zahrada tvoří 533 m2. Užitná plocha chaty je cca 50 m2. Chata má vlastní číslo evidenční, je tedy možné ji případně přestavět/upravit k trvalému bydlení a zřídit si trvalé bydliště.

Popis:

Objekt je celkově v dobrém technickém stavu, dispozičně řešen jako jednopodlažní s venkovní terasou, částečně podsklepený s podkrovním prostorem, určeným pro spaní. Chata je dřevěná se zděným základem a sedlovou střechou s plechovou krytinou. Vnitřní části jsou obloženy dřevem, venkovní obložení je také dřevěné, podlahy jsou dřevěné v kombinaci s kvalitní kameninovou dlažbou. Některá okna jsou vybavena dřevěnými okenicemi. K objektu patří také další dřevěná zahradní chatka s rovnou střechou na zděném základu, která se nachází v těsné blízkosti hlavního objektu.

Dispozice:

Chata má dva vstupy, jeden přední s výstupem na venkovní terasu pro posezení a druhý v zadní čísti objektu. Tento zadní vstup má zádveří, ze kterého vede vstup do chaty, kde se nachází malá chodbička s průchodem do kuchyňského koutu a dalším průchodem do obývací části, kde se mimo jiné nachází otevřený krb, sloužící k vytápění chaty. Z obývací části je hned u vstupu také průchod do podkroví, kam vede dřevěný žebřík. V obývací části se nachází již zmíněný prosklený výstup francouzským oknem na venkovní terasu, pod kterou se nachází malý sklep.

Co se týče inženýrských sítí (IS), objekt je napojen přípojkou na elektřinu (230/380 V). Chata je vybavena elektrickými rozvody v mědi, zásuvky a osvětlením. Voda ani plyn nejsou k dispozici.  Využívá se dešťová voda zachycená okapním systémem ze střešní plochy. Vzhledem k tomu, že některé okolní pozemky mají vlastní studnu, je předpoklad možnosti zřídit vlastní studny.

Uvolnění je možné ihned, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku prosím mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 950.000,-Kč

Vyřizuje: Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853

Kontakt

Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853

Pohledy

Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto
Otevřít velké foto

Relevantní nabídky